Carbide
  
 
 
3868 - Carbide Triple Set "Xtra" (węglik)
  • Carbide Triple Set "Xtra"(węglik) - szlifowana, węglikowa, zapewnia bardzo wydajne cięcie ekstremalnie trudnych w obróbce materiałów. Idealna do pracy w elementach średniej/dużej wielkości wykonanych ze stali nierdzewnych, stopów tytanu oraz stali narzędziowych. Opatentowana trój krawędziowa geometria zęba w połączeniu z optymalnym rozwiedzeniem zapewniają wysoką żywotność.
Foto
3869 - Carbide Triple Set (węglik)
  • Carbide Triple Set (węglik) - szlifowana, węglikowa, przeznaczona głównie do zastosowania w przemyśle odlewniczym, służąca do cięcia materiałów niezależnych z dodatkiem składników przyspieszających zużycie piły (krzem,grafit itd.), a także żeliwna, grafitu oraz wysokostopowych stali, np.stali narzędziowych. Posiada zęby węglikowe ustawione w konfiguracji, która powoduje powstanie trzech wiórów co umożliwia szybkie cięcie, płynną zmianę posuwu, cięcie zarówno po prostej jak i po promieniu. Zaprojektowana głownie do cięcia trudnych materiałów na małych i średnich maszynach.
Foto
3868 - Carbide TSS (węglik)
  • Carbide TSS (węglik) - szlifowana, węglikowa, zapewnia bardzo wydajne cięcie trudnych w obróbce materiałów. Idealna do pracy w elementach średniej/dużej wielkości wykonanych ze stali nierdzewnych oraz stali narzędziowych. Taśma posiada zęby dotarte na etapie produkcji i pozwala na uzyskanie wysokich parametrów cięcia od razu po założeniu taśmy na maszynę.
Foto
3881 - Carbide THQ (węglik)
  • Carbide THQ (węglik)  - szlifowana, węglikowa, zapewnia bardzo wydajne cięcie trudnych w obróbce materiałów. Idealna do pracy w elementach średniej/dużej wielkości, w szczególności do stopów typu Inconel, tytanu i tym podobnych, w których może pojawić się problem zakleszczania się taśmy w materiale i obniża siły skrawania zwiększając żywotność taśmy.
Foto
3881 - Carbide THS (węglik)
  • Carbide THS (węglik) - szlifowana, węglikowa, zapewnia bardzo wydajne cięcie trudnych w obróbce materiałów. Idealna do pracy w elementach średniej/dużej wielkości, w szczególności do stopów typu Inconel, tytanu i tym podobnych, w których może pojawić się problem zakleszczania materiału na taśmie ale dodatkowo z zębami dotartymi na etapie produkcji.
Foto
3860 - Carbide TMC (węglik)
  • Carbide TMC (węglik)  - szlifowana, węglikowa, z zębem trapezowym, wielosekwencyjnym, nierozwiedzionym. Zapewnia bardzo wydajne cięcie trudnych w obróbce materiałów takich jak stal nierdzewna, stal narzędziowa, stopy tytanu, nconel, a także aluminium o dużej zawartości krzemu, grafitu. Ząb TMCW posiada szersze rozwiedzenie.
Foto
 
 
Witryna wykorzystuje mechanizm ciasteczek (ang. cookies) w celach
sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
Edycja strony www - oprogramowanie n4CMSRealizacja: new4mat.com Sp. z o.o.