Foto
Działalność firmy Rafela obejmuje kompleksowe rozwiązania do obróbki metali:

  • Sprzedaż nowych i używanych maszyn do obróbki metalu i blach

  • Sprzedaż i montaż  liniałów pomiarowych, odczytów cyfrowych

  • Sprzedaż pił taśmowych, wibroizolatorów, usługi w zakresie obróbki skrawaniem

  • Doradztwo techniczne


W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do dyspozycji 


 tel./fax:  12 266 12 86 

tel.           796-332-839

tel.           601 444 604

tel.           603 594 504

 
 
SERRMAC NOWE GWINCIARKI-WIERTARKI W NASZEJ OFERCIE
Foto
Profesjonalne maszyny do produkcji SERRMAC bez względu czy są to wiertarki słupowe, frezarko wiertarki lub gwinciarki zostały zaprojektowane z przeznaczeniem do wiercenia ,gwintowania otworów w  metalu .

Model maszyny dobieramy w zależności od potrzeb klienta .   W zależności od wyposażenia obrabiarki mogą być stosowane do wiercenia lub gwintowania. Maszyny mogą być wyposażone w śrubę pociągową, falownik zdalnego sterowania, przyciski odwracające obroty wrzeciona lub urządzenia go gwintowania. Sterowanie maszyną może odbywać się ręcznie, półautomatycznie lub za pośrednictwem sterownika PLC.

Maszyna przeznaczona jest jedynie do pracy w metalu ( lub materiałach podobnych do metalu ).

Wycinarki plazmowe kt7
Foto
Dystrybucja seryjnie produkowanych wycinarek plazmowych Polskiej produkcji kt7

Innowacyjność w obszarze produktu i produkcji


Wycinarki i plotery KT7 to jedyne urządzenia CNC, które dzięki swoim wymiarom można nazwać kompaktowymi. Inżynierowie KT7 CNC bez uszczerbku dla funkcjonalności zaprojektowali i wyprodukowali już kolejną generacje maszyn, które z powodzeniem mogą stanowić podstawowe wyposażenie parku maszyn każdego przedsiębiorcy działającego w branży obróbki metali. Właśnie niewielkie gabaryty w połączeniu ze standardowymi, dla tego typu urządzeń przemysłowych, możliwościami stanowią o unikalności produktu oferowanego przez KT7.

O innowacyjności produktów KT7 to fakt, że są to urządzenia produkowane seryjnie w Polsce – według jasno zdefiniowanych kryteriów jakościowych i funkcjonalnych. Sztab projektantów KT7 nieustannie testuje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie produkcji podzespołów mogących służyć do konstrukcji nowych generacji wycinarek CNC. Zanim jakakolwiek część trafi do seryjnej produkcji przechodzi przez ostrą selekcję, zarówno pod względem dokładności pracy, jak pod względem wydajności. Daje to użytkownikom wycinarek i ploterów KT7 CNC pewność, że uzupełniając park maszynowy w produkty marki KT7 CNC inwestują w niezawodną jakość.

Innowacyjność w obszarze produktu została doceniona wielokrotnie m.in. poprzez nagrody i wyróżnienia zdobyte przez firmę w 2015 i 2016 na międzynarodowych imprezach targowych.FRESAN : PRASY MIMOŚRODOWE,HYDRAULICZNE-GILOTYNY MECHANICZNE I RĘCZNE DO CIĘCIA BLACHY-GIETARKI
Foto
 
Firma FRESAN, założona w 1974 roku, produkuje obecnie maszyny w fabryce otwartej o powierzchni 1500 m2 i 2000 m2, o łącznej powierzchni 3500 m2.
Firma FRESAN eksportuje 70% całości produkcji do takich krajów, jak Niemcy, Polska, Holandia, Portugalia, Bułgaria, Węgry, Chorwacja, Egipt
Produkty z akredytacją CE docierają do licznych klientów na całym świecie.

Program produkcji zawiera;
  •  prasy mimośrodowe typu C z zakresu od 10 ton do 100 ton (100 kN - 1000 kN)
  • maszyny specjalistyczne
  • gilotyny mechaniczne i ręczne
  • Hydrauliczne prasy
  • giętarki do blach ,profili,rur oraz wałków
  • nożyce uniwersalne hydrauliczne do cięcia płaskowników,kątowników,wałków okrągłych jak i kwadratowych

Połączenie efektywności i jakości w produkcji ma kluczowe znaczenie i cel produkcji w dzisiejszym świecie, ponieważ coraz większe znaczenie zyskuje na energii. Osiągnięcie tego celu jest możliwe, jeśli stosowane są wysokiej jakości maszyny do produkcji precyzyjnych. Dlatego prasy mimośrodowe FRESAN są zaprojektowane i skonstruowane tak, aby pomóc w osiągnięciu dzisiejszej produkcji
 
Podstrony:  1  2  3 
 
 
Witryna wykorzystuje mechanizm ciasteczek (ang. cookies) w celach
sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
Edycja strony www - oprogramowanie n4CMSRealizacja: new4mat.com Sp. z o.o.